Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Białystok

Białystok: jak zmierzyć się z depresją

30.09.2016, Kluby zdrowia

Depresja może dopaść każdego. O tym, jak z nią sobie radzić, opowie w wykładzie pt. „W poszukiwaniu radości i pełni życia” psychoterapeutka uzależnień  Krystyna Aleksiejuk. Na spotkanie, które odbędzie się w ramach Klubu Zdrowia w Białymstoku w niedzielę, 9 października zapraszają wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej Oddział Podlaski (filia w Białymstoku).

Depresja jest często traktowana jako temat tabu i z tego powodu powstaje wokół niej wiele mitów. Ich rozprzestrzenianie sprawa, że choroba ta jest lekceważona i niezrozumiała dla otoczenia. Brak zrozumienia odbiera cierpiącym na depresję nadzieję na wsparcie, a to powoduje, że jest im jeszcze trudniej ujawnić chorobę i zacząć sobie pomagać.

W ramach wykładu, na który zapraszają wolontariusze ChSCh, poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia:

– Jak możesz sobie pomóc w stanach depresyjnych?
– Gdzie szukać najlepszego leku?
– Jak poczuć nową radość i pełnię życia?

Historie z praktyki klinicznej i obserwacji funkcjonowania pacjentów w depresji w szpitalu psychiatrycznym i na terapii przedstawi psychoterapeutka uzależnień Krystyna Aleksiejuk. Wstęp wolny.

W programie spotkania klubu zdrowia ponadto: degustacja zdrowych potraw, pokaz kulinarny, pomiar ciśnienia i cukru we krwi, badanie tkanki tłuszczowej, obliczanie wskaźnika BMI oraz możliwość zaopatrzenia się w publikacje książkowe.

Organizatorzy serdecznie zapraszają każdą osobę, która chce poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz spędzić czas w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Początek 9 października, o godz. 17 przy ul. Jurowieckiej 24.

Kontakt z organizatorami:
tel. 85 654 44 50,
e-mail: klubzdrowiabialystok@com.pl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podlaski
Filia Białystok
ul. Jurowiecka 24
15-101 Białystok

Nr konta bankowego:
73 2030 0045 1110 0000 0270 6740
z dopiskiem: „filia Białystok”

Kierownik: Barbara Świder
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 506 873 581

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij