Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Białystok

Białystok: oczyść się i schudnij

2.03.2016, Kluby zdrowia

Już wkrótce w Białymstoku kolejne spotkanie klubu zdrowia prowadzonego przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Tym razem tematem spotkania będzie oczyszczanie organizmu i jego dobroczynne „skutki uboczne”.

Oczyszczanie organizmu to dziś bardzo modny temat. Na każdym kroku w Internecie czy kolorowych tygodnikach jesteśmy atakowani cudownymi preparatami, dietami i innymi sposobami na oczyszczenie organizmu. Nie wszystkie są zdrowe i nie wszystkie są bezpieczne. Aby nabrać zdrowego dystansu do tematu i przekonać się o najlepszych i bezpiecznych sposobach na oczyszczanie, warto przyjść na spotkanie klubu zdrowia i wysłuchać, co na ten temat ma do powiedzenia gość najbliższch zajęć, dietetyk i technolog żywności, promotorka zdrowia współpracująca z Urzędem Miasta Wrocławia Lidia Szołowieniec.

Sam trend na oczyszczanie organizmu jest dobry. Bardzo wiele problemów zdrowotnych ma swoje źródło w złych nawykach żywieniowych. Większość spożywanych przez nas potraw niestety zakwasza organizm. Kwaśne środowisko jest optymalne do rozwoju wielu groźnych chorób, np. nowotworów. Toksyn powodujących zakwaszenie można, a nawet trzeba się pozbyć. O najlepszym i najbezpieczniejszym sposobie na oczyszczanie organizmu opowie zaproszona prelegentka podczas wykładu. „Skutkiem ubocznym” oczyszczania organizmu jest… utrata zbędnych kilogramów!

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Białymstoku odbędzie się w niedzielę, 13 marca, o godzinie 17 w lokalu przy ul. Jurowieckiej 24. W programie zajęć wykład, degustacja zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podlaski
Filia Białystok
ul. Jurowiecka 24
15-101 Białystok

Nr konta bankowego:
73 2030 0045 1110 0000 0270 6740
z dopiskiem: „filia Białystok”

Kierownik: Barbara Świder
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 506 873 581

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij