Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Białystok

Białystok: przejmujemy centrum dowodzenia

9.11.2016, Kluby zdrowia

To nie wojskowy komunikat, a zaproszenie na kolejne spotkanie w ramach białostockiego klubu zdrowia prowadzonego przez wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Gościem spotkania będzie promotorka zdrowia Lidia Szołowieniec. Prelegentka opowie m.in. o odżywianiu mózgu.

Nic w naszym organizmie nie jest tak ważne jak mózg – centrum dowodzenia, siedziba naszej inteligencji i osobowości. Od jego funkcjonowania zależy nasz sukces i ogólne zadowolenie z życia. Co jeść, żeby uszczęśliwić nasz mózg, żeby pracował efektywnie przez całe życie?
Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby przystąpić do poprawy fizjologii naszego mózgu, zwiększenia jego wydajności, optymalizacji czynność intelektualnych i emocjonalnych. Warto zacząć od zaraz. Na spotkaniu zostanie także poruszony temat chorób serca oraz ich profilaktyka.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Białymstoku odbędą się w niedzielę, 20 listopada, o godz. 17 w lokalu przy ul. Jurowieckiej 24. Oprócz ciekawego wykładu w programie spotkania także degustacja zdrowych potraw, pokaz kulinarny oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej:.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podlaski
Filia Białystok
ul. Jurowiecka 24
15-101 Białystok

Nr konta bankowego:
73 2030 0045 1110 0000 0270 6740
z dopiskiem: „filia Białystok”

Kierownik: Barbara Świder
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 506 873 581

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij